| Sagemi67 a întrebat:

Ce trebuie sa am pe bicicleta ca sa nu imi iau amenda, dar pe mine? ma refer la vesta reflectorizanta etc.

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Vesta nu este obligatorie in oras, o porti doar daca vrei si o porti cand vrei (esti mai vizibil cu ea, deci pentru siguranta este bine sa o porti).

4 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Deci pe langa tine si vesta happy mai nevoie de sonerie, far fata si stop pe spate( astea ultimele doar seara).

| Sagemi67 explică (pentru Ironwin):

Vesta bănuiesc că noaptea nu?

| Ironwin a răspuns (pentru Sagemi67):

Tot timpul in afara localitatilor.

| Sagemi67 explică (pentru Ironwin):

Dar ma refer prin oras ziua si seara trebuie sa o port? Cand trec strada sau merg pe trotuar?

| Ironwin a răspuns (pentru Sagemi67):

Vesta nu este obligatorie in oras, o porti doar daca vrei si o porti cand vrei (esti mai vizibil cu ea, deci pentru siguranta este bine sa o porti).