| RTDRomania a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa conving parintii sa merg in tara in vacanta?

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Pai,daca ai avut o media buna la scoala, le poti spune ca meriti si tu sa te relaxezi dupa un an intreg de scoala. Daca nu e cazul, le poti spuneca vrei sa evadezi din orasul asta monoton.Deja numai rezisti de la plictiseala, si zgomotele specifice orasului.Si..pe langa asta daca ai merge la tara,ai putea totodata sa le ti companie bunicilor, care cu siguranta se simt singuri. Orice batran prefera sa aiba in curte un nepot, care sa-l faca sa se simta mai bine, mai implinit, si sa-i trezeasca amintiri din tinerete. Ha? Ce zici?smug

2 răspunsuri:
| RTDRomania explică:

Glumeam nu am facut eu asta era sa vad ce raspunsuri imi dati ca sa il ajut pe un prieten(adevarul e ca m-a pus pe mine sa intreb ca el nu are cont si dea asa ca mersi pentru sfaturi pentru prietenul meu, can am sa ii spui el o sa imi zica cui sa ii dau funda)

| D4ny3l4 a răspuns:

Pai incearca sa le arati ca meriti.fa niste curatenie prin casa, ajuta-l pe tatal si pe mama ta la trebuie si lucruri din astea sper ca ti.am fost de ajutorwinking