| Spectra a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu-mi mai apara mess-ul cand pornesc calculatorul?
Funda la primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum scapi de aplicatiile care pornesc o data cu Windows-ul?
Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Pentru inlaturarea lor debifeaza aplicatiile care vrei sa nu mai ruleze la pornirea calculatorului.
Bafta!

6 răspunsuri:
| Roooxy a răspuns:

Pai cand deschizi yahoo mesenger, mai jos de chestia aia unde trebuie sa iti scrii id`ul si parola sunt 3 casute in care poti sa bifezi ce optiune vrei tuhappy. Daca nu vrei sa iti mai apara messul cand deschizi pc`ul debifeaza a 2 casuta! :*

| selfie a răspuns:

Intri pe mess dar nu te loghezi si debifezi Sing in Automatically.

| BlueSWAY a răspuns:

Deschizi mesengerul si debifezi sign in automaticly

| Asfgrhr a răspuns:

Cand deschizi messengerul, ai 3 casute. Pe una dintre ele scrie SIGN IN AUTOMATICALLY. debifezi casuta, si GATA!

| oana_3673 a răspuns:

Deschide ferastra de mess pana sa dai sing in bifeaza sing in automaticlly sau bifeazale pe toate si intri automat pe mess pe invizibil, daca nu bifezi ultima casuta intri online happy mult noroc

| Anamaria_5687 a răspuns:

Bv raspunsuri bune dar nici unul cu inteles. eu una nu am inteles nimic fara suparare