| AmeliaIoana14 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola la mess! Scrieti-mi pasii pe care trebuie sa ii parcurg! Dau fundita la primul raspuns CORECT!

Răspuns Câştigător
| Jessi123456 a răspuns:

Intri pe adresa ta, apoi dai pe messenger la My account info, dupa ce iti intra pe net iti scrii parola si apoi la Sign-In and Security dai pe Change your password. funda?

5 răspunsuri:
| SimplyTheBest a răspuns:

Deci ai Messenger-ul deschis : --> messenger (SUS) --->My Account Info-->( ti se deschide o alta pagina de net ) unde trebuie sa iti scrii parola ACTUALA---> (ti se deschide o alta pagina)la mijlocul paginii este un subtitlul "Sing-In and Security"--> (mai in jos) "Change your password".(alta pagina) si iti scrii 1.Parola Actuala 2.Parola Noua 3.Parola Noua.

SUCCES!

| lilpinkpiggy a răspuns:

Te duci pe pagina cu mail-ul.dai click sus (stanga) acolo unde scrie "Hi X-ulescu". click pe "account info".iti reintroduci parola acolo si iti va deschide o pagina. te duci la "Sign-In and Security" iar prima sectiune e "Change your password" click si cred ca de aici te descurci. :d

| Raluucaa1229 a răspuns:

Pai.intri pe messenger si dai acolo sus unde scrie messenger dupa.la my account info.si intri pe o pagina, dupa sunt cateva sectiuni.prima profil information.a 2 si a 3-acolo scrie change my password si de acolo la prima casuta pui parola curenta iar la urmatoarele 2 parola care o vrei. sper ca te-am ajutat!

| Prisaca_Petru_Sorin_1982 a răspuns:

Buna ziua as avea o intrebare.

| Sirbu_Alina_1984 a răspuns:

Cum sa-mi schimb parola la mess