| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac când merg prima oara într-un bar/club?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să-ti iei buletinul.

| JustDeedee a răspuns:

Sa-ti vezi de treaba ta!

| deeeaqq a răspuns:

Prima dată trebuie să te aşezi la o masă...

| NAT0 a răspuns:

Deci. de preferabil sa stati la o masa din colt sa nu te trezesti la spital ca ti a spart unul beat capul cu sticla.
Sa nu bei in halul ala sa nu te poti tine pe picioare.
Ti ai luat o cola si te pisi pe tine? Te duci la baie si cand te intorci nu mai bei din sucul ala, iei altul.
Daca vrei sa comanzi ceva, nu spui unui prieten, te duci tu sau mergeti amandoi la bar deoarece si in varianta cu plecatul de la masa si lasa ca iti aduce consumstia un prieten reprezinta riscul de a te droga astia.

| Floreeeee a răspuns (pentru NAT0):

Mulțumesc!