| Alexandra_2209 a întrebat:

Cum e prima oara in club? ( o sa merg la mare. si o sa merg cu sora mea in club...nu am mai fost pana acum si am nevoie de niste sfaturi ). Eu sunt o fire mai timida... Cum sa ma imbrac? cum sa ma port?
laughing nu stiu. niste sfaturi :* povestiti. mi cum a fost la voi prima oara in club. Merci mult. cel mai bun rasp primeste fundita plus vot!

( am 14 ani. si sora mea are peste 18winking )

Răspuns Câştigător
| Illegalfreako a răspuns:

Îmbracă-te...cum simţi tu. Dacă vrei să ieşi în evidenţă, îmbracă-te cu o rochiţă mulată pe corp iar dacă vrei doar să te simţi comodă, îmbracă-te într'un maieu şi pantaloni scurţi, blugi sau egări. cât despre purtat, distrează-te! Fii tu însăţi.

3 răspunsuri:
| FollowTheLight a răspuns:

Eu nu am fost intr-un club.Dar nuuu imi trebuie delooooooc mult sa imi dau seama cum e acolo.Din cate mi-au povestit altii, e cam asa.
Muzica aiurea, inghesuiala, lumini.lumini...poate si un dj ametit...bauturi, alcool, betivi, cupluri scarboase, dansuri obscene, galagie mareeee, fum de tigara si.fum de tigara si.fum de tigara. Drogati, betivi etc.
Si dupa ce te intorci de acolo vii cu o durere ingrozitoare de cap dela muzica care suna ft tare si de la fumul de tigara.happy
Nu ca as vrea eu a iti stric cheful, nu toate cluburile sunt asa.
Poate tu chiar o sa te distrezi, stiu eu? Eu ti-am zis doar cum vad eu cluburile!
Deci, bafta!happywinking

| nicu_3864 a răspuns:

laughingacum depinde ce vrei sa faci in club. daca mergi sa dansezi,sau sa bei doar un suc, la agatat sau sa joci o hora, imbracate si u ca atare

| R3V0 a răspuns:

Deci uh ai 14 ani zici-alege ce ai mai sexy* in doolap' si spune-i surori tale sa te ajute.La comportament lasa uh timiditatea in banca si fi mai rebela*(distreazate)... daca vrei merge si 1 energizant 2 laughing sper ca ti-am fost de ajutor ^^ bft. ceao