| actrita a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a deveni profesoara de lb romana? ce taxe sunt la facultate? si cum se numeste? daca am media 8 si generala anual am vreo sansa sa intru? iubesc acesta materie, dar nu stiu ce sanse am.multumesc

1 răspuns:
| ESET a răspuns:

Nu cred ca, cu media 8 o sa ai mari sanse happydar daca iubesti materia dai examenu si poate il iei happycine stie?big grinmi imi place engleza big grinromana mai merge dar matematica :O:Oo. 0 mai bine tunez stilouri si pixuri decat sa fac matematica laughing