| Kisses a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am netul gratuit pe telefonul SAMSUNG S7230E WAVE? El are wireless wi-fi.Imi trebuie un cod? Daca da unde dau sa bag codul? Dau doua funditse

Astept cat mai repede raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

Nu iti trebuie o retea wireless, un router care sa iti ofere internet si sa bagi parola lui daca nu poti sa-i faci proba la fast-food-urile mcdonald`s aia au wi-fi cel putin asa e cam pe la toate ala e gratis pur si simplu intri in restaurant dai in telefon la wifi dai cautare sa dai acolo unde zice mc donalds hotspot sau ceva de genu succes