| DanilaEmilian103728 a întrebat:

Ce trebuie să faci pentru a avea o mașină fixă ​​la fel ca una dintr-un film? Cui trebuie sa ceri aprobare?
Imediat fac 18 ani si vreau sa stiu, masina e deja cumparata, e vorba despre un skyline gtr br 34

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cine o conduce? Ca am si eu una intr-o poza.

| DanilaEmilian103728 explică (pentru darrio2007):

E vorba despre un skyline br 34 ca cea din fast and furious 2 a lui paul walker vr sa o fac fix ca a lui si da eu o voi conduce oeste 4 luni cand dau permisul

| KrYpToCiD a răspuns (pentru DanilaEmilian103728):

Lasand deoparte toata aventura cu permisul rolling on the floor)) Asa cum a mai fost mentionat, toate modificarile aduse trebuie omologate la RAR. In cazul tau, daca e deja cumparata, trebuie sa mergi la RAR sa o omologheze ca si atunci cand ai importat-o si alte batai de cap. Bafta oricum

| darrio2007 a răspuns (pentru DanilaEmilian103728):

Confunzi realitatea cu filmul. Nu cred sa ai asa, poate doar vreo macheta in miniatura. Nu-ti permiti. Esti sigur ca o vei conduce peste patru luni, cand „dai" pemisul?
De obicei permisul se ia nu se dă. Daca reusesti.

| DanilaEmilian103728 explică (pentru darrio2007):

Nu confund nimic frt totul e real vr sa imi fac o masina exacta ca intr-un film ce ti se pare ceva imposibil sau cum?

| darrio2007 a răspuns (pentru DanilaEmilian103728):

Vrajeală!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna pentru tine masina "fixa la fel ca una dintr-un film"?

Sunt modificari care necesita omologare la RAR daca asta vroiai sa afli

| DanilaEmilian103728 explică (pentru suntserios):

Ma refer la design

| suntserios a răspuns (pentru DanilaEmilian103728):

Daca schimbi culoare, daca ai mai multe culori pe masina, daca umbli la sistemul de iluminare, daca modifici marimie jantelor ai nevoie de omologari de la rar

| Aditu94 a răspuns:

Stai.ce? in primul rand recomandat ar fi sa dai de permis, sa faci scoala de conducatori auto.dar sa inveti foarte bine regulile si conduitele de circulatie..sa ai o masina ca cea din filme..pai sunt destul de scumpe. unele sunt vai si amar si necesita reconditionare ce nu e deloc ieftin.