| DoctorOtker22 a întrebat:

Ce trebuie să faci pentru a crea un card la BRD, de exemplu pentru a-ti intra alocatia pe el, cum procedezi?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu, nu! Mai intii trebuie sa iti extirpi creierul. Doar cineva fara minte isi poate face card/cont la hotii aia nenorociti!

| DoctorOtker22 explică (pentru GabiDumitrescu):

Eu vreau card unde sa îmi vina banii din alocatie, de ce ar fi un lucru rău asta, nu cred că este cazul să extirp ceva.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DoctorOtker22):

Hai sa iti mai spun o data, pe litere: BRD SINT H-O-T-I, cam cea mai mizerabila banca de la noi de pe piata!

| Gabriel2424 a răspuns:

Nu auzi ce a zis baiatul ala extirpari creierul, ti-am spus mereu ca esti cap de miel, hai sa iti spun pe litere:C-A-P de M-I-E-L.

| DoctorOtker22 explică (pentru Gabriel2424):

Extirpati* alfabetule...

| Gabriel2424 a răspuns (pentru DoctorOtker22):

Analfabetule*