| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa scriu pe o adeverinta de sport ca sa fiu inapta? Concret.
Multumesc anticipat si raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste Funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu... nu trebuie sa scrii nimic, medicul trebuie sa scrii in caz ca ai vreo afectiune care te impiedica sa faci sportul

| zurick a răspuns:

La mine a mers usor (m-a costat 50 si ceva de lei)Chiar daca normal ar trebui sa fac sportu laughing

| Snowfall a răspuns:

Nu scrii tu nimic. Te duci la medicul de familie si ii spui ca vrei adeverinta respeciva iar el/ea probabil iti va da trimitere la o clinica de medicina sportiva. Te duci cu trimiterea acolo si probabil iti va da adeverinta.