| elutzagty a întrebat:

Ce uleiuri sau chestii din astea ajuta la cresterea parului si cat costa... funda

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Ulei de ricin. Este foarte bun pentru creșterea părului. Du-te la farmacie, este în jur de 4 lei. Good luck happy

1 răspuns:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Asculta sfatul meu:aveam si eu parul ca al tau pana la umeri si din toate informatiile pe care le-am dobandit cautand pe net cel mai eficient este sa iti cumperi de la farmacie ulei de ricin, 2 lei si 80 de bani este si sa te dai o data pe saptamana, sa pui doar o lingura de ulei de ricin pe radacina capului si lasi sa actioneze chiar si 10 ore daca poti si o sa vezi ca o sa iti creasca foarte repede mai ales ca vine si primavara :X:X. te pup fundita?