| Ionuţ_Uţă_1997 a întrebat:

ce uleiuri de fata imi recomandati pentru cresterea parului? P.s: nu e pentru mine!

3 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Sperma happy ajuta la finetea tenului si la prospetime. Incearc-o. Si la varsta de 50-60 ani o sa arati ca unu de 20 de ani. happy

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu zic unu trimite persoana respectiva la un salon de coafor si iti recomanda ele ce trebuie sa folosesti pentru cresterea parului.

| kasty a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului... dar sincer nu stiu daca pe fata e recomandat.