| popraul62 a întrebat:

Ce cadou sai cumpar prietenelei mele? Raspunsuri explicite.

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Dacă nu ştii tu, care îi eşti prieten şi ştii ce îi place, de unde să ştim noi?
I-ai şi tu ceva care are legătură cu ce îi place ei. Dacă pictează - un set nou de acuarele, dacă îi să citească - o carte, umm, un poster cu trupa preferată, idk.

| EuD a răspuns:

Pai dupa mine daca ar fi ziua de nastere a prietenei mele i-as lua un buchet de trandafiri ex:
daca are 16 ani i-ai 17, 16 rosi si unul alb sau i-ai ceva accesibil la pret si sa-i placa iei si tiehappy

| Luminiţamerkeligjente a răspuns:

Află ce-şi doreşte ea.
Între timp, fă-ţi ţie personal un cadou de care ai mare nevoie, mai exact o carte de gramatică.

| andreicosmin4 a răspuns:

Uita-te pa http://falit.net, e un site interesant, sigur gasesti acolo ceva ce sa-i placa

| Bumyzzz a răspuns:

Ceva accesibil la pret si ce sa i placa