| mateisitudor a întrebat:

Daca ati pleca o saptamana in vacanta prin tara, ati cumpara ceva prietenei (iubitei) voastre? Daca da, ce? 17 ani

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, mereu am cumpărat și am primit la rându meu. Nu știu, depinde ce aș găsi pe la tarabe care să simt că i-ar plăcea. eu de exemplu am primit o cutiuță de bijuterii din lemn cu un iepuraș mic și pufos în ea (de pluș laughing )

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Este normal sa cumperi ceva. Orice lucru e un cadou perfect. Conteaza gestul nu ce cadou este. Poate fi un suvenir, o carte postala, un lucru personalizat, orice.

| christall a răspuns:

Un magnet, ceva specific zonei...o bratara rustica gen

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ceva ce crezi tu că ar aprecia.

| Hollyg a răspuns:

Buna! Da, as cumpara probabil ceva specific zonei in care ma duc.

| lore9384 a răspuns:

Ceva ce stii ca va aprecia.Un lantisor, un breloc cu ceva de acolo, o bratara. Orice ce ti se pare frumos.