| IoanaIoke a întrebat:

Ce va doriti sa va aduca MOS CRACIUN? Eu imi doresc o tableta\i phone.

Răspuns Câştigător
| CryChristiAN a răspuns:

Sanatate,fericire, dragoste, ca ateii sa creada in Dumneuzeu, sa nu mai existe rautate in lumehappy.
Dar, daca s-ar indeplini toate ce bine ar fihappy.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un laptop

| DNSK a răspuns:

Eu fericire, sanatate si noroc in viata!

| IncorrectUsername a răspuns:

Idemwinking

| AnKa76 a răspuns:

Ce vrea el.doar sta cu mine in casalaughing

| AndreeaCF a răspuns:

Mi-am dorit un pisic persan si l-am primit...in avans happy Iti doresc si tie ca Mosu` sa-ti aduca ceea ce-ti doresti. Pa!

| IoanaIoke explică (pentru AndreeaCF):

Mersi! ....La fel!

| GangstaGlock a răspuns:

Un pistol adevarat sau un brass knuckles, sau bani pentru haine de rapper.

| CryChristiAN a răspuns (pentru GangstaGlock):

La ce te ajuta asta? Nu ar fi mai bine daca ia-i cere pace si fericire?big grin

| GangstaGlock a răspuns (pentru CryChristiAN):

Ba da! Am cerut pace,fericire si sanatate in primul rand! Cu armele glumeam! Dar hainele de rapper imi plac ca sa rapper ascult HIP-HOP!big grin Sa nu mai existe boli,oameni mai buni, ateii sa creada in Dumnezeu, pace, toata lumea sa aiba ce si-ar dori, sa pice USL si sa avem presedinti si primari buni! Ca OBAMA!

| GangstaGlock a răspuns (pentru CryChristiAN):

Sau armele pentru razbunare pe cine m-a tradat si mi-a facut rau!

| IoanaIoke explică (pentru GangstaGlock):

Vai dar ce rau esti!