| Ambassaderåd a întrebat:

Ce va place la un produs: ambalajul si produsul, doar ambalajul sau doar produsul si ambalajul mai putin?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Doar produsul, si ambalajul mai putin

4 răspunsuri:
| Ambassaderåd explică:

Nu e tema... chestia este ca vreau sa pun pe piata, in afara desigur, un produs, prin care as vrea sa creez si o noua prajitura happy delicioasa si sanatoasa.de aia intreb in special de astea 2winking

| Biencush a răspuns:

In primul rand imi atrage atentia ambalajul, apoi abia continutul.

| VampireKnight a răspuns:

Ambalajul si produsul ontrebare pentru cand e tema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cumpar un produs, ma uit si la ambalaj si adevarul e ca amandoua sunt importante. Daca ambalajul ne atrage si produsul va face acelasi lucru. Eu cumpar pe acest considerent, ma uit si la ambalaj dar si daca am nevoie de respectivul produs.