| rlk1234 a întrebat:

Ce va place mai mult cainele sau pisica? Dau funda pentru primul raspuns bun adica caremi place mielaughing

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pisica love strucklove strucklove strucklove struck

| GyeBaek a răspuns:

Pisica imi place.

| Tania a răspuns:

Ador pisicutele sunt pufoase si torc atunci cand le mangai, spere deosebire de cainii care sunt la dispozitia noastra, la pisici noi suntem la dispozitia lor, vin cand vor pleca cand vor sunt cu personalitate.
Pe mine ma linisteste ghemul meu de blana si in plus am auzit ca pisicile alunga energiile negative.

| MuttleY a răspuns:

Imi plac f mult cainii, mai ales labradorul, urasc bichon si rasele astea mici( nu sunt caini adevarati, sunt mai mult sobolani cu multa blana)dar pentru ca stau la bloc, prefer sa am o pisica