| damonsalvatorecnog a întrebat:

Ce varsta trebuie sa ai ca sa te angajezi pe timpul verii la Mc Donald's, tu avand varsta sub 18 ani?

Răspuns Câştigător
| upssss_4824 a răspuns:

Salariul depinde de norma de lucru
950 de lei, salariul de incepator
dar mai bine uita. te pe saitu asta http://www.banisiafaceri.ro/......are+fresh!

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Pai la 16 ani te poti angaja la Mc verisoara mea are a7 ani si lucreaza la Mc si s-a angajat de la 16 ani la Mc big grin fundita?batting eyelashes

| TimTom a răspuns (pentru Piiink):

Cum adica are 7 ani si s-a angajat la 16? Vezi in viitor?

| TimTom a răspuns (pentru TimTom):

Cred ca s-a referit la faptul ca lucreaza de 7 ani acolo.

| misu a răspuns:

Poti la 16 ani cu norma redusa vezi codul muncii

| upssss_4824 a răspuns:

La Mc te angajeaza de la 16 ani. Incepi cu strans mese, spalat Wc-uri, spalat pe jos, sa duci mancarea, in orice caz, chestii minore. Dupa o perioada de timp, vei putea sa faci si alte lucruri.

| damonsalvatorecnog explică:

Pana acum pretendentul la funda este upssss, insa Funda VA PRIMI cel care imi poate spune si cam ce salariu voi putea primi