| 97steef a întrebat:

Ce vrea sa insemne cand fostul iubit vbeste in fiecare zi cu tine si vrea sa se-ntalneasca cu tine, si le spune altora ca chiar tine la mine si ii da comentariu gen : Superba >:*big grin

5 răspunsuri:
| Guby a răspuns:

Stefi nu te-ai prins ca el inca te ubeste si vrea sa fi-ti impreuna.din nou ma rog daca te-ai despartit de el ditr-o cauza chiar idioata sa zic asa nu te impaca si fetelor nu mai luati din astia rai ce naiba.

| 97steef explică (pentru Guby):

Nu s-a postat toata intrebarea. era ca el le spune altora si vbeste cu mine. dar ii da comentariuu : gen ce am scrsi eu mai sus sau "frumoasa":-x, alteiaa si nu stiu ce sa fac. l-am intrebat si o zis ca : acum nu am voie sa mai dau nici un com,. si de cand i-am zis nu a mai dat dar nu stiu ce sa fac. thinking! si zici sa nu ma impac cu el nu?

| Guby a răspuns (pentru 97steef):

Mai nu prea am inteles o iota din comentariul tau faza esentialu era ca daca fa-ti certat din motive serioase si vrea sa va imacati nu e o idee prea buna.big grin

| 97steef explică (pentru Guby):

Nu motivul nu a fost serios deloc, dintr-o prostie doar!oh go on. nimic imp. faza e ca el ii da comentariu unei fete gen : frumoasa big hug si prostii de genu, si l-am intrebat de comentariile astea si o zis ca: acum numai am voie sa dau nici un com nimic. nu stiu daca ai inteles ceva da mers oricum de raspunsul tau :*

| Guby a răspuns (pentru 97steef):

Aha cu placere am inteles intr-un final big grin