| nuamnume1sunttrista a întrebat:

Ce VRETI(am scris asa pentru a va da seama ca e dorinta voastra, nu ceea ce s intampla in mod normal) sa aveti mai intai, un baiat sau o fetita? cati copii? spuneti-mi ordinea.Cum ii veti numi? vreau multe raspunsuri.cel mai interesant raspuns primeste fundita, garantez asta!winking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu vreau sa am copii pentru ca nu am cu cine sa-i fac, e si situatia asta destul de complicata cu femeile; stii tu ca e greu cu ele.

| JustMusic a răspuns:

Sincer mi-as dori gemeni, nu conteaza fata sau baiat. Daca nu va fi asa as vrea o fetita mai intai.Cel putin 2 as vrea si cred ca mas opri la 3-4, depinde ce posibilitati voi avea.La nume: fata Emilia/Adelina/Amalia iar la baiat: Bogdan/Cristi.Asta acum pana ma apuc sa fac copii sigur o sa se mai schimbe aceste dorinte. Oricum ar fi, fie ca e baiat sau fata, toti copii o sa fie bine-veniti, si la nume nu exclud varianta daca e un sfant in calendar pe aproape ca, copilul meu sa ii poarte numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa am o casa, in al doilea rand trebuie sa existe si o fata care sa ma iubeasca si s-o iubesc pentru a procrea un copil, deoarece un copil se face din dragoste, dar mai trebuie sa am si o meserie pentru care sa fiu remunerat corespunzator, copilul nu-l cresc cu aer. Daca indeplinesc cele 3 conditii poate sa fie si gemeni, fata sau baiat, nu conteaza, copil sa fie iar numele o sa las la apreciarea nasilor, parca asa e normal, nu?

| sammyr a răspuns:

Eu as vrea sa am un baiat[doar un copil]. De ce baiat? fiindca sunt baiat si parerea mea este ca fete pot fi mult ma usor duse de nas fata de baieti. Numele i l-as pune Rares sau Alex deoarece sunt frumoase. big grin