| lilith666 a întrebat:

Ce vreti sa faceti in viata? FUNDOI

Răspuns Câştigător
| kyara10 a răspuns:

Pai vreau sa ma fac doctorita sa am cabinetul meu sa ajut oameni sa fiu cea mai buna dintre toti doctori :d

3 răspunsuri:
| qTedy a răspuns:

Mulți dintre noi începem să gândim în obiective încă de mici.

Amintește-ți de câte ori ai zis că atunci când vei fi mare vrei să te faci – doctor/inginer/avocat/astronaut/etc. Ăla era deja un obiectiv, superficial setat, însă pentru vârsta la care a fost declarat, e suficient. Are o finalitate – unde vrei să ajungi – și o limită de timp – când vei fi mare. Cărțile ne spun că obiectivul trebuie să fie posibil de obținut, realist și specific. Din păcate, nu pe puține ori ești deturnat de pe traseul obiectivului de diverse elemente care încearcă să îți demonstreze că e imposibil să realizezi ceea ce ți-ai propus

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

De toate happy.

| DWDT a răspuns:

Sa ma mut in Londra. Sa-mi iau o casa de vacanta in Hawai. Sa fac turul Americii. Sa ma angajez ca ghid.