| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de asta : http://www.evenimentul.ro/articol/din-cauza-unei-masele. html?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Fiecare din noi, este dator a se ocupa de persona sa, de sanatatea sa... Dar ca multi o neglijeaza si ajung in situatii critice, uneori riscandu-si viata, te face sa te intrebi de ce acela este dusmanul sau propiu... Este vorba de neglijenta, de indiferenta, de lipsa de bani, sau pur si simplu de nesimtire... Sigur ca este vorba de clasa de mijloc de oameni pote cu slaba prgatire, sau cu un buget restrans. Multi ii judecam gresit, cert este ca sa intampla tot mai des si ca devine sa zicem un fenomen ( oare nu este prea mult acest cuvant?) Si totusi trebuie sa ne gandim serios la sanatatea noastra, tine de noi; sper ca prin acest semnal de alarma sa fie cati mai multi aceia care vor incepe sa se trateze... Cu drag, Lucien.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Maselele meleeee!laughing
Cred ca se poate, adica, sunt sigura ca se poate sa mori din cauza unei masele, dar daca esti atent cu dantura ta si te speli in fiecare zi pe dinti, nu se va intampla nimicwinking.big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca este posibil si asta straight facesad

| albastrel a răspuns:

Stiam...infectia poate urca la creier... cobora la inima...naspa...dar asta este sad

| Casiana a răspuns:

Mi-e frica de dentistI don't want to see!

| Dior a răspuns:

Nu ne intereseaza asta.nu avem novoie sa citim de pe evenimentul! doar pe tine te intereseaza.nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu intrbam daca este adevarat