| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti pot sa invat matematica intr-un an de zile la perfectie?

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Te crezi Superman?

| Micheline a răspuns:

Nu prea ai sanse.Nici oamenii cu studii de exemplu:profesorii universitari etc.nu stiu matematica la perfectiewinking.

| liveincolors a răspuns:

Daca ai ambitie, poti sa ajungi la un nivel avansat. Dar nu cred ca poti invata la perfectie. N-ai cum sa parcurgi intr-un an toata matematica si s-o si intelegi.

| Nimic special a răspuns:

Poti invata un pic dar nu la perfectiewinking, doar printr-o minune si multa vointa alea alea invetistraight face. Cu placere!laughing

| Catta a răspuns:

Pai, depinde. Daca faci meditatii ai sanse, dar nu cred ca poti sa inveti matemetica la perfecti intr-un an.

| madalinaaa89 a răspuns:

Depinde ce clasa esti...si ce matematica vrei sa inveti... dar daca vrei sa inveti toata matematica(si cea de la liceu) raspunsul este NU! este imposibil! Poti sa faci meditatii 6 ore pe zi, zi de zi, un an intreg si tot nu ai reusi.Este prea mult.Matematica se invata aplicand-o nu citind-o.Este practica, nu teorie.

Dar poti incercawinking Cine stie, poate esti vreun copil supradotattongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! cu matematica fara profesor www.matepenet.110mb.com GRATIS!;)