| eu_3382 a întrebat:

Ce ziceti romanul Anna Karenina de lev tolstoi ar fi potrivit de citit pentru. o fa ta de 14? dau fundita

2 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

Hmm nu prea cred deoarece este un pic mai dificil dar ai putea sa iti alegi ceva mai pe masura, cu siguranta daca chiar vrei ai putea sa intelegi cartea dar poate nu in sensul total pe care il arehappy fundita? daca vrrei lasa un mesaj si iti dau eu cateva carti pentru varsta de 14 anitongue funddddaa:X?

Răspuns utilizator avertizat