| marius_2311 a întrebat:

Ce ziceti? Sa scriu pentru maine la mate?rolling on the floorNu radeti prea tare ca va inecati ca mine.rolling on the floordau funda celui mai inspirat raspuns.(si mai amuzant)

Răspuns Câştigător
| happycolour a răspuns:

Hai sa-ti spun o chestie: maine e miercuri, nu cred ca vine nimeni la scoala(deci cu tema la mate, daca te duci poti sa o faci daca te plictisesti atat de tarelaughing ), sa continui: joi, e posibil sa vina cativa, vineri incepe deja weekendul cu 1 mai si toata lumea o sa plece pe la mare pe la munte. acum sa-ti pun eu o intrebare: de ce te mai duci la scoala saptamana asta?laughing)

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu nu am facut tema la mate din octombrie laughing) depinde de profesor tongue

| asya a răspuns:

Ce intrebare stupida!

| dydylush a răspuns:

Nu scrielaughing.nu are rost ...crezi ca totii de la tine din cls si-au scris? nu credoh go onrolling on the floor.le spui si tu la profesori ca a fost vacanta si nu prea ai avut timp sa-ti scriirolling on the floor.

| Ana0Any a răspuns:

Eee,lasa nu scrie, nu cred ca au chef profii d predat, vezi daca chiar t intreaba maine d tema sa nu care cumva sa dai vina p minewinking

| DrDeath a răspuns:

Eu sunt la liceu si de abia acum am auzit ca fac mate.Si mie mi se parea ciudat de ce scapam lunia si miercuria la 13:00 si joi placam de la 10:00 si reveniam la liceu la 11:00.
Ciudata materie.Nu merita oboseala.

| Piableu a răspuns:

De ce sa nu scrii? Crezi ca temele sunt date asa ca sa ne omare noua timpul? NU! temele sunt date ca noi sa le face, sa ne antrenam creierul cu multe calcule, idei. Temele trebuiesc prezentate la zi, asa cum vom face si cand vom creste la locul de munca cu rapoarte, sau alte dosare. Scoala nu este decat un antrenament pentru joburile noastre viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuurolling on the floor.ii zici l prof ca a fost prea usor.si n-a avut rost sa skrbig grin.ca uh sti sa rezolvi.sau poti sa copy si uh d la vreun coleg.smug
nu stiu cat te'am ajutat!tongue

| Plesa a răspuns:

Neah ce iti trebeuit tema la mate pentru ce? stai linistit joaca-te relaxeaza-te maine incepe scoala sad fa tot ce mai poti sa faci intr-o zi