| Aleksutzu a întrebat:

Ce ziceti TPU? Arata bine baiatu asta din poze?

http://img703.imageshack.us/i/picture012h.jpg/
http://img43.imageshack.us/i/picture015cg.jpg/

Dau funda si vot :| ( nu stiu pentru ce ) Fara linguseli. Spuneti parerea sincer

Răspuns Câştigător
| DeeaClaudia a răspuns:

Mdaaa. pentru varsta lui e cgiar dragutlove struck
ps; nu vreau fundita:d
doar daca vreibig grinbig grin

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E un copil normal Sanatate sa fiewinking
ce are cap conteaza mai mult decat ce are in pantaloni mei fetelor laughing

Abh
| Abh a răspuns:

E frumusel, insa nu sunt de acord cu parul ala peste ochi. Ce sa-i faci, deformare profesionala.

| MissL a răspuns:

Ba, e simpatic baietzelu, da cati anisori are? ca eu ii dau maxim 11 straight face E frumusel :*

| CaroleVoicu a răspuns:

Are fata de gay pentru ca:
1.parul in stil emo
2.are o fata de fetita
asta ii parerea mea...nu ma intereseaza daca esti tu...asta ii adevaru

| alinanicoleta99 a răspuns:

Sincer pare dragut dar nu-mi place freza! fara sup. kiss

| Ada_2475 a răspuns:

Sincer nu te supara da as zice ca e macar dragut cand cineva mi-ar pune streangul de gat as zice ca e dragut
1.e plinut hai daca da 6kg e super ok
2.freza lui zici ca e justin biber laughing)

| flori210 a răspuns:

Este un pusti simpatic.dar nu ii stabine cu parul asa.ii vine in ochi si nu se potriveste cu nasu si buzelewinkingfunda?

| Alysée a răspuns:

Ce fata de fetita ai...dar esti dragut, sincer.

| SorinaAndrada a răspuns:

Nu arata ca pixu.straight face

| Gumã a răspuns:

Esti tu?

| GuitarGirl a răspuns:

Mie imi place...