| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce zodie sunteti?:dSi adac sunteti mandri de zodia voastra(eu taur)

Răspuns Câştigător
| Ad3lyna_8426 a răspuns:

My!
Eu sunt rac.Si da, sunt ff multumita de zodia mea, fiindca este o zodie cu succes, care are bani si are viitor, sunt alaturi tuturor, dar pun la sufletsad
Taurul baiat cu fata rac nu se inteleg bine:O

14 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Eu sunt varsator.
raised eyebrowsDe ce as fi mandra de o zodie? E pur si simplu o coincidenta ca sunt nascuta sub aceasta zodie(mai ales ca sunt in ultima zi a acestei zodii). Nu mi se pare un motiv de mandrie ca esti nascuta in zodia X sau Y.

| JustMe a răspuns:

Eu sunt capricorn si imi place zodia meahappy

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Sall! Eu sunt vărsător! Sunt foarte mândră de această zodie! Am auzit că e foarte norocoasă și oamenii născuți în aceasta zodie sunt sensibili, creativi și originaliwinking

| lavynika a răspuns:

Si eu sunt tot taur si da sunt mandra de zodia mea.SE spune ca taurii sunt niste persoane puternice.

| Anduciu a răspuns:

Si eu sunt taurlove struck.Sunt mandra de zodia mea, e normal.
Motto-ul dat de chocotoff mi se potriveste perfect love struck.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nimeni vad ca de aici nu e ca mine;))eu sunt capricorn(mie imi place la zodia mea SEMNUL)

http://enelym001.files.wordpress.com/2007/11/capricorn.gif

| babygyrl a răspuns:

Eu sunt sagetator. Sunt fff mandra ce aceasta zodie, pot zice ca se potriveste cu multe alte zodii.

| BuburuzZzu` a răspuns:

Eu sunt Leu.
Si da sunt foarte mandra de zodia mea:X:X o ador chiar:X:X
Sunt unica in raspuns si in zodie pana acum

| miumiu a răspuns:

Salut! Eu sunt sagetatoare si sunt mandra de zodia mea! Amorocul dea avea ca planeta guvernanta planeta jupiter(a dragostei

| Căpșuuu a răspuns:

Si eu sunt taur:X si da ador zodia in care sunt chiar daca sunt inkpatanata si capoasa...se spune ca taurul e cea mai buna zodie dintre toatebig grin

| Ela_8933 a răspuns:

Si eu sunt taur si sunt foarte mandra de zodia mea:X:X

Motto-ul zodiei TAUR"Gasesc securitatea in interiorul meu si dezvolt propriul meu simt al valorilor. Ma ancorez pe Terra si-mi exprim in mod firesc senzualitatea."

| chelutzul a răspuns:

Sunte in zodia gemeni, si in ciuda tuturor lucrurilor care se spun despre gemeni sunt foarte mandru de zodia mea

| FeTTiza a răspuns:

Buna! eu sunt in zodia rac si sunt mandra de zodia mea happy

| geaniina a răspuns:

Eu sunt rac si imi place la zodia mea ca inteleg oameni si sunt alaturi de ei mereu... si sunt mai putin mandra pentru ca ma supar din orice si pun tot la suflet chiar si ceea ce nu trebuie sad