| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai tampita intrebare ce cadou sa ii fac mamei, in afara de haine bijuterii si flori

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Un parfum

| Iubibilăă a răspuns:

Cel mai pretios cadou este iubirea.

Răspuns utilizator avertizat
| LauraM01 a răspuns:

Cumparai un tort sau o prajitura

| catalinaeu a răspuns:

Spune-i ca o iubesti si dai un pupic... Crede.ma e cel mai frumos cadou pe care si-l doreste o mama big grin

| Stefan_Laura_1995 a răspuns:

Simplu : Scoate o poza cu voi doi si pune- o in rama. Sau cumpara ceva micut dar seminificativ +un tort micut+ niste flori (tortul mancatil in familie) sau uitati-va la un film impreuna ( la cinema). Daca si tu esti fata petreceti o zi a fetelor ( iesire in parc, la o cafenea, iar in timp ce sunteti in oras opritiva la un magazin si cumpara-i ceva)