| Lluvia_8369 a întrebat:

Ceao! Deci. pana acum o luna mergeam la dansuri hip-hop [ am mers 2 ani si ceva ] In urma unei prize am simtit ceva la spate, dar doar pe moment. Timp de o luna nu m-a durut deloc, dar acum, de vreo 4-5 zile ma doare din ce in ce mai tare straight face S-ar putea sa fie din cauza acelei prize? happy Scuzati categoria. Stiu ca trebuia sa o pun la Sanatate dar aceasta e mai vizitata happy

1 răspuns:
| AndaAndore a răspuns:

Du`te la un medic.
Poate ai vreun os rupt [Doamne Fereste ] sau alte probleme mai grave.
Numai bine!