| Pdelia a întrebat:

Ceao.ma doare burta de 2 zile(am ciclu menstrual) dar nu mi-a venit inca luna asta am si un lichid alb si crampe normal trebuie sa-mi vina in 7 dar ma doare burta din 3. trebuie sa-mi vina? este ceva problema? ajutati-ma deci ma doare burta am crampe si lichid alb de 2 zile... ajutati-ma pls:*:*

4 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Sar putea sa te doara burta pentru ca ai infectie urinara
Si pe mine ma durea iar la ultimele analize am aflat ca am infectia urinara (e foarte periculoasa deoarece daca faci de mai multe ori te interneaza in spital :-s )
Eu am avut o singura data si ma durea burta ingrozitor cand imi venea ciclul menstrual si inainte de imi veni cu cateva zile
Cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor sau sa iti faci analizele la urina pentru a vedea de ce te doare asa de tare burtawinking

Have a nice day!

Raaaalucaaaa :-)

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu mama ta sa te ajute. Si daca nu stie ar fi cazul sa apelezi la un doctor daca tot asa o sa fie!

| Prajitură a răspuns:

Nu, nu este nici o problema.
S-ar putea, dupa cum ai spus sa fie doar din cauza ciclului menstrual.
Pe mine, la fel, m-a durut spatele si burta o saptamana, urmand sa imi vina.
Deci stai linistita.

| AmandytaErhan a răspuns:

Lichidul alb se numeste eliminari cred ca ar trebui sa stii si apare ca prevenire de ciclu