| bluesky a întrebat:

Ceau! Cum sa fac sa trimit un e-mail la toata lista mea? Mersi!

5 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Uiate asa du-te sus la mess la Actions si la Send instant Message.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Ii pui pe toti intr-un grup si selectezi grupul, dai enter, scrii mesajul si apoi iar enter si gata, mesajul s-a trimis la toata lista:d

| AnDrEeAcOoL a răspuns:

Mai intai inserezi toata lista apoi dai instant mesenger si scrii mesajul, apoi il trimitibig grin

| reckhino a răspuns:

Oameni buni stiti care este diferenta dintre un email la toata lista si un mass? nu prea cred.

| anonimaa_4475 a răspuns:

Heii >big grin