| anonim_4396 a întrebat:

TPU happy
Imi place de un baiat din scoala, din luna octombrie.Am facut rost de id lui, si din luna decembrie, vorbim aproape in fiecare zi.
Ma saluta si ma intreaba ce fac, dar la scoala ne comportam ca doi anonimi.Imi spune uneori pe mess ca m-a vazut la scoala, dar niciodata nu avem curajul sa ne salutam.
Cred ca eu ma astept ca el sa ma salute, iar el asteapta ca eu sa-l salut.
Sincer nu stiu ce sa cred, glumim, si ne prostim.
Mi-a zis ca ii plac mult niste poze de-ale mele, se poate sa ma placa?
Adica, nu ma refer, sa ma placa innebuneste, ci daca ma simpatizeaza, macar.
Multumesc happy

1 răspuns:
| DozeCuVisse a răspuns:

Eu cred ca ta te place cat de cat, dar sa fi foarte atenta pentru ca el poate vrea sa fiti buni amici! si faza cu salutu asa se intampla mereu.si daca se intampla asa acum, cand o sa fiti impreuna.va fi mai greu!happy Bafta!