| anonim_4396 a întrebat:

TPU happy

Imi place de un baiat din scoala, din luna octombrie.Am facut rost de id lui, si din luna decembrie, vorbim aproape in fiecare zi.

Ma saluta si ma intreaba ce fac, dar la scoala ne comportam ca doi anonimi.Imi spune uneori pe mess ca m-a vazut la scoala, dar niciodata nu avem curajul sa ne salutam.

Cred ca eu ma astept ca el sa ma salute, iar el asteapta ca eu sa-l salut.

Sincer nu stiu ce sa cred, glumim, si ne prostim.

Mi-a zis ca ii plac mult niste poze de-ale mele, se poate sa ma placa?

Adica, nu ma refer, sa ma placa innebuneste, ci daca ma simpatizeaza, macar.

Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Mrlove a răspuns:

Probabil ca este mai timid el daca vorbeste cu tine pe messenger glumiti, va simititi bine sigur te simpatizeaza dar pur si simplu fata in fata se paicheaza ( intre 4 pereti este mult mai usor sa fi mai relaxat decat fata in fata, este el mai timid) incearca sa il saluti tu si sa vorbesti cu el sa faci o gluma incetul cu incetul, si sigur o sa treceti de aceasta faza, bafta

1 răspuns:
| NatureSelf a răspuns:

Pai combinatia cand vine? tu trebuie sa vorbesti cu el, sa-i spui care-i situatia.