| мαddยtรรα a întrebat:

Ceau TPU.
Am si eu` o problema...
Maine e ziua lu sora`mea si vreau sa-i cumpar ceva; dar nu stiu ce...` ea are 15 ani`[ face mainehee hee ]`.
si nu stiu ce sa-i cumpar
skz categoriia dar stiiu ca e cea mai vizitata happy

Răspuns Câştigător
| LadyInBlack a răspuns:

Buna.happy Eu astazi am ziua de nastere si implinesc tot 15 ani. Ai putea sa ii cumperi un album cu muzica preferata, un set cu cercei, lantic si bratara sau separat, o geanta, produse cosmetice (daca foloseste), daca ii plac hainele (ceea ce e 99% sigur) ii poti cumpara o bluza, fusta, esarfa sau un tricou mai deosebit (nu neaparat impopotonat sau sclipicios), o cana cu numele/zodia ei sau pe care sa scrie "la multi ani" sau ceva legat de faptul ca sunteti surori, daca ii place sa citeasca ii poti lua o carte de : dragoste, aventuri, cu bancuri (depinde ce prefera), un medalion de argint sau aur cu zodia sau initiala ei. Si cam atat imi vin mie acum in minte. laughing Sper ca te-am ajutat. Oricum nu ce ii cumperi conteaza ci gestul. Apropo, la multi ani surori tale. :*

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Ii poti cumpara o bluzita un top un tricou o bratara cercei lant inel parfumuri sau farduri gen rimel fard de ochi fond de ten pudra etc.asta daca foloseste, o gentuta o esarfa ceva care sti ca isi doreste foarte mult niste balerini sau adidasi

| dumitruanca17 a răspuns:

Lanturi,bratari,ursuleti de plus,ceasuri,inele, bomboane in forma de inimioare, etc
O poza cu ea facuta puzzle big grin
Suport pentru bijuterii(sau ceva-un lantisor cu initiala numelui)

| Beautyapple a răspuns:

Ai putea sa ii iei un top, un set de bijuterii(bratara, lant, cercei), cosmetice sau ceva (si poti adauga daca vrei ori o perna pe care numele ei si dupa care te iubesc ex. Ana, te iubesc!, sau un cd care canta melodii cu numele ei) Bineinteles pentru. generatia ei!;-) Sper sa se distreze, distractie placuta!
P.S : Perna si cd-ul le poti lua de la diverta!
Funda?

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Hey мaddยtรรa! sorei tale poti sa.i iei un parfum sau bluza(ceva de imbracat) pantofi sau un ceas ceva... sper ca ti.am fost de ajutor. pa/pawave