| SaraaaaL a întrebat:

Buna all.
Va rog zice-timi repede cev cadou sa-i cumpar la sora meabig grin atre 20 de ani si e in anglia maine vine acasa si ii ziua ei Duminca. ai vreau sa merg sa-i cumpar dar nu stiu ce... va rog rasp urgent. Merci.
primul si cel mai bun Funda :X

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

Heiiii:*:*:*Ce mai faci?
Eu as spune sa ii cumperi un lantisor, o bratara ceva ce poarta si crezi ca i-ar placea. Sper ca te-am putut ajuta:*
Salut scump-o si bafta la cumpararea cadoului.La multi ani din partea mea:*>big grin

2 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Nu ai dc scumpa mea:*!

| SaraaaaL explică:

Mulumesc big hug