| lexu23 a întrebat:

Ceau. Un sfat sa nu ma prinda ai mei ca fumez? Imi miroase geaca foarte mult a fum.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arunca geaca intr-un loc in care o poti gasi apoi o speli pe ascuns la masina de spalat sau de fata cu ei si le zici ca vrei sa inveti cum sa te descurci in viata.

| Adry05 a răspuns:

Le zici ca umbli cu fumatori si miroase din cauza lor

| Violleta2022 a răspuns:

Singura solutie sa nu-ti miroasa, gura, fata, parul si hainele, este sa NU fumezi!

| Plato a răspuns:

Nu mai fumezi si nu te prinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa crapi de paranoia, mai bine e sa te lasi de fumat.

| Csander a răspuns:

Un sfat? Eu as numi asa ceva "o minciuna". Spune adevarul sau lasa-te de fumat, e foarte simplu.

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Dă-te cu o tonă dă șprei?

| Trax a răspuns:

Spune-le ca umbli cu persoane care fumeaza si incearca sa nu ai tigari/pachete in buzunare la haine sau acasa. Incearca sa stai strategic cand fumezi astfel incat sa nu iti bata vantul fumul spre tine.