| anonim_4396 a întrebat:

Cei care sunt specilizati in astfel de lucruri : vreau sa devin ghid turistic, adica, nu neaparat ghid turistic, ci vreau un job prin care pot calatori cat mai mult, oriunde, chiar si in cele mai indepartate tari si sa pot vorbi all day, all night engleza. Ce facultate trebuie sa urmez? Eu ma gandeam la "Relatii internationale", acum, vreau parea voastra. UVT are aceasta sectie?

Cel mai bun raspuns funda! :*

2 răspunsuri:
| detam a răspuns:

Pai ai putea fi stewardesa

| QueenBey a răspuns (pentru detam):

Eu am intrebat ce facultate trebuie sa urmez. stiu ca pot deveni mai multe lucruri, printre care si stewardesa.