| Pisiiii a întrebat:

Cei de a8a... voi cum va pregatiti pentru examenul de anul acesta?

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hei, Buna, pai eu invat p`acasa, ce ne preda la scl, dar invat doar chestiile care sunt asa mai generale, si mai grele ...si la examen o sa`mi fie mai usor, ca doar nu o sa stau sa repet toata materia in alea doua saptamana big grin Bafta la examenlove struck daca si u esti a 8 :X

| Barbiiiiie a răspuns:

Poi... In ultimele saptamani cand trebuie sa dau examenul pun si eu mana si invatlaughing ca doar nu cred ca o sa fie greu.:-dSi plus ca au fost copii de media 10 generala, si cand au dat examenul s-au emotionat, si au luat nota foarte mica.Eu prefer sa las pe ultima sută de metrii:p