| Anonimul245 a întrebat:

Cel mai bun jucator de la steaua laughing parerea fiecaruia.Si cel mai slab? (Fara dinamovisti,crapidisti, bozgori)

Răspuns Câştigător
| Woobitz a răspuns:

Cel mai bun este rusescu cel mai rau hmm cred ca rocha ( a ratat multe sanse!)

| Anonimul245 explică (pentru Woobitz):

a ratat intr-adevar...dar eu zic ca el are viteza numai ca daca ar stiii si cum sa o foloseasca..pe cand nikolic sta ca o piatra langa minge..eu zic ca el strica jocul stelei happy dar ma rog avem nevoie de un atacant cu viteza un atacant cu simtul portii sa stie sa suteze nu ce avem noi...singura exceptie rusescu

| Woobitz a răspuns (pentru Anonimul245):

Da asa e!