| Mariaa a întrebat:

Cel mai frumos status de indiferentabatting eyelashes
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| OanaAndreea16 a răspuns:

Asta sunt! Şi-n pielea mea mă simt cel mai bine. Asta sunt! Nu comenta. Uită-te la tine.Eu aşa sunt. Aşa voi rămâne. Dacă mă placi e bine. Dacă nu, obişnuieşte-te!

Funda? :-s

7 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Mai bine decat sa dau copy, paste la 50 de statusuri iti dau trei care mi se par interesante:
1. "Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.
2. Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe care ii iubesti,sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ii iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta! :* :->
12. N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina o alta zi dupa noapte
Sper ca ti-le plac ca si mie:*
Funda?

| birdie14 a răspuns:

"Sunt indiferentă."
Ce e mai frumos ca simplitatea?
Baftă.

| DimmMonster a răspuns:

M-am gândit la statusu' ăsta toată ziua
Zambetu' durează o secundă, da' amintirea lu toată ziua
Rămân tipa care e şi va fi mereu indiferentă de părerile voastre!(toate-s ale mele)

| EuBorak a răspuns:

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

As vrea sa cred vrajeala ta, Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine, nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

Frize Brize o sa-mi fie dor de ale tale Crize

sper sa-ti placa fundita?:S:*:*

| Oaki a răspuns:

Am pierdut multi prieteni, dar se pare ca de acei prieteni nu aveam nevoie! [ mai schimbi tu niste cuvinte pe ici pe colowinking ] Funda te rog!

| Miniiii a răspuns:

Fara sa vrei la un moment dat iti dai seama ca dragostea vine si ai vrea sa nu se mai termine...eu te iubesc pana la capat dragostea mea,(numele persoanei iubite)winking

| Buddha a răspuns:

"Mi se rupe"