| dyanutzza_8343 a întrebat:

Ceao! Imi dati va rog frumos si mie multe status de indiferenta, de fericire de fite despre ochii caprui si albastrii... cel/cea cu cele mai multe status va primi sigurat o fundita...Va rog frumos si app sa nu fie la fel.mersi mult

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

• Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

• Fara sa vreau te iubesc, deschide ochii si uita`te bine, in curand o sa realizezi ca si tu pe mine.

• Sunt tipul`de fata care te vrea, dar de fapt nu are nevoie de tine.

Iubeste`ma sau uraste`ma. Mi`e indiferent. Oricum in ambele cazuri t`ai gandii profund la mine.

• Ia`ma de mana, spune`mi unde am gresit si am sa incerc sa ma schimb, promit!

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…

As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?

Chiar As plange pentru tine... Dar imi curge rimelul`!

CEl are ieri nu te-a iubit nu te v-a iubii nici azi. Cel care te iubeste azi sigur o va face si maine!

Cine are un creier mic, o gură mare şi o parere de care nu ţine cont nimeni? TU!

• Ceea ce obtin usor nu are nici o valoare

• Esti cea mai misto foca intre baleen

Iubeam sa te ador, acum iubesc sa te omor!

Eu sunt una, tu esti nimic.

Holbeazate cat vrei, oricum esti mai jos.

De obicei am tot ce imi doresc, iar ceea ce nu-mi mai e folositor arunc. Tu nu mai esti aici, ceea ce inseamna ca erai inutil.

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam`

Iubirea are preţ pentru cel ce o dă. Cel mai adesea ea nu înseamnă nimic pentru cel căruia îi este dată.

Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni.

Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

Cand viata iti intoarce spatele… Prinde-o de fund

Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.

Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
Daca vrei sa scapi de foame – mananca sare… o sa-ti fie sete!

Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci? Dar daca nu ai… de ce porti sutien?

Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?

Dragostea eterna dureaza doar 1 zi… de Valentine’s Day…

Ti'am spus...Imi Rupi inima'ti rup capu!

1 răspuns:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Uite aici cateva statusuri:
http://www.statusuricool.haipa.ro/ - Statusuri de fericire

http://www.statusuri-y.eu/tag/indiferent/3 - Statusuri de indiferenta

http://www.sextinio.testdedragoste.net/......aprui.html - Statusuri despre ochii capri

http://www.statusuri-mess.com/statusuri-cool/statusuri-smechere/ - Statusuri cu fite

http://www.tpu.ro/......a-promiit/ - Statusuri despre ochii verzi :D
Fundita?!