| Lizzaaa a întrebat:

Un status foarte frumos si unic love struck ...sa nu fie de indiferenta, tristete, despartire si altceva... pur si simplu un status obisnuit happy. Si nu prea narcisist big grin. mss >big grin

Răspuns Câştigător
| chibiusa a răspuns:

Virgula!

6 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca vrei sa fie unic, creza-l tu

Răspuns utilizator avertizat
| bby a răspuns:

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Nu stiu daca exista statusurii unice! Incearca tu sa inventezi unul asa cum iti place tie! Daca vrei sa te inspiri, incearca sa te inspiri dupa www.statusuri.ro! E un site cu multe statusuri cool! Sper ca te-am ajutat! pwpici! P.S:ESTI DRAGUTZA SA-MI DAI FUNITZA?:d

| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna!

->Ai grija cum invarti vorba.cum ma vrajesti.sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti.nu sunt facuta din zahar si dulceata.sunt din ANGELI SI GHEATA

sper sa-ti placa!winking

| emy25 a răspuns:

Aici sunt eu dar nu vorbesc, pastreaza-ma ca te iubesc...