| NoAntidote a întrebat:

Cel mai normal si cel mai normal.la ce varsta e normal sa ai un prieten?happy

Răspuns Câştigător
| tpuguru a răspuns:

Prieteni ai mereu, indiferent daca stii sau nu stii. Multi baieti te plac fara a da nici-o dovada, insa te plac. Poti avea la 10, la 11, poti avea si la 6-7, insa cel mai normal mi se pare mie este sa ai la 12-13 ani.

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E normal sa ai un prieten cand simti nevoia sa ai unul.

| kattya96 a răspuns:

Mey pentru ca ai zis "cel mai normal si cel mai normal " mie mi se pare ca la vreo 16-17, asa ar fi normal, pana la varsta de 14 ani sa te joci toata ziua in nisipihee hee adica intelegi tu, sa fii mai copilaroasa, la 15 ani sa te maturizezi si la 16-17 este chiar perfect sa incepi sa-ti extinzi parerile si conceptiile despre baieti/fete. Dar suntem in SECOLUL VITEZEI si trebuie sa tinem pasulwinking

| cristianorudi7 a răspuns:

17 18

| Mik3 a răspuns:

Prieten poti sa ai la orice varsta, importan ii sal gasesti, si in ziua de azi gasesti cam greu unu adevaratwinking

| Miha1308 a răspuns:

Dupa parerea mea de la 15 16 ani in sushappy

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Depinde...
Dupa parerea mea de la 11 in susthinking(parerea mea)

| Alecsandraa97 a răspuns:

Pailaughing eu am avut primul` prieten la varsta de. 11 ani credlaughing), deci acum am 13 si n`am prieten da` nici nu`mi trebuie pentru o perioadalaughing

pa, pa.

| AlexandraFoo a răspuns:

Pai eu cred de la 15 +.

| Paywa a răspuns:

Daca ar fi dupa parinti, primul prieten ar trebui sa il ai la 21 de ani ( sau cel putin asa mi-au zis mie ) laughing
Dar cred ca e normal ca la 15-16-17 ani sa ai un prieten.
In nici un caz la 12, si sa o si faci cu el.
Poate sunt eu invechita dar mie asa mi se pare normal.

| ea_5657 a răspuns:

Cel mai normal ar fi dupa ce te "coci" la minte! dar asta ii la ce varta iti vide iubirea normal ar fi de la 15 in sus