| mardeamor a întrebat:

Cele mai bune metode pentru a scapa de brunet in timp scurt acasa fara decolorant? funda pentru cel mai bun

1 răspuns:
| Printzess a răspuns:

Sincer am fost si eu bruneta si m.am chinuit mult sa scap d el...am auzit pe cineva ca folosea un sampon d l Schauma pentru par vopsit si mai imi decolora vopseaua mai iesea la spalat l.am lasat un timp sa mai creasca m.am mai tuns si s. a mai dus, apoi mi.am facut niste suvite gri.prima data m`am decolorat si apoi mi.am dat cu gri:|...

samponu arata asa:*
http://www.clubafaceri.ro/......00+ml.html

sper ca ti.am fost de ajutor:*