| Dianochka a întrebat:

Ce idei de cadouri mai aveti pentru el? Nu prea scumpelaughing)
Funda pentru cea mai originala idee:*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Ai putea sa pui intr-o rama draguta o poza cu voi doi sau sa realizezi un album foto cu pozele voastre de la inceput si pana in prezent(daca nu i-ai daruit deja unul), sa-i cumperi o cutie de bomboane fine de ciocolata si inca un lucru potrivit preferintelor lui,, gen o camasa in culoarea preferata, o cravata eleganta, un tricou dragut, cu un imprimeu funny, o carte din genul preferat, un CD cu muzica pe care o adora, un parfum fin, eventual daca stii care e, parfumul lui preferat, o iconita din argint(daca e credincios), un ceas de mana deosebit, un lantisor din argint cu un pandativ in forma de inimioara, un set fular si caciula, un gadeget pe care si-l doreste de mult etc. Bafta in alegerea cadoului perfect, insa nu uita sa-i daruiesti in primul rand iubirea ta!

1 răspuns:
| strengaritzza a răspuns:

Un ceas.
Un parfum
Boxeri
O caciulita laughing Vine frigu
Funda!