| Casiiana a întrebat:

Ceva sfaturi pentru liceu? Incep maine clasa a 9a si sunt putin stresata de la emotii

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

De ce sa fii stresata? Maine vei fi in paradisul tau: colegi noi, profi noi, chestii fascinante, materii interesante, concursuri noi, deci primul pas catre un viitor stralucit! Mergi sigura pe tine, multumeste lui D-zeu pentru aceasta minunata zi si pentru ca esti sanatoasa, ca ai familia alaturi de tine si mult curaj! happy

| just4ubr2015 a răspuns:

Distreaza-te ca cei mai frumosi ani sunt cei de liceu si o data in viata ii vei avea fa-ti prieteni du-te la mare la munte simte viata ca una ai

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Pai sa stai liniștită și să înveți să nu lași școala Niciodată.