| Neah a întrebat:

Chiar exista acei traficanti de organe in Timisoara, sau e doar gluma, ca sa ii bage pe localnici in sperieti?

50 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

C8ptii daca vin la voi n-aveti decat sa le spunetii sa se duca in **** mamii lor si sa scoateti sabia la ei futui in gura de futilcuristi

| bogdan74688 a răspuns:

Ca sa ma repet ca si ceilalti, ar fi fost de mult la stiri, iar stiindu-se atatea despre locatiile ei, in zonele "rosii" ar fi trebuie sa fie deja politai in civili, care sa cerceteze/patruleze, si nu numai :p
e doar o alta gluma, gen anul 1000, 2000/2012 oh go on acum nu orice calugar care are cu el un medic, e traficant de organe, sau alte cele
oricum, eu votez pentru o arma de foc thumbs up ( bile de metal / gloante de cauciuc - pentru cei +18 ), si un spray paralizant ( 5-30lei - pentru ceilalti ); nu neaparat pentru medici, ci pur si simplu pentru auto aparare >.

| Neah explică:

Dar auziti, nu ar trebui sa dea la stiri sau pe net, pentru ca am auzit ca cica au omorat 7 copii de la generala 19, si ar trebui sa arate, deja e prea exagerat...

| yodeni a răspuns:

Asta ma intreb si eu

| JustForLove a răspuns:

Dap exista. si in apropiere de valenii de munte intr. un sat. a fost si pe undeva prin Boldesti e pericuIos. si kik se imbraq in maicute. doctori. popa. aveti grija Ia masini mari sau negre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot aud. si cunosc pe cineva care cica i-a vazut pe geam in zona dacia se costumeaza in 4 calugari + un doctor, doctorita. Nu stiu daca sa cred sau nu, politia nu ar trebui sa faca ceva in sensul asta? Este lipsa de siguranta am auzit ca au fost 10 cazuri la generala 19. si ca au gasit 3 cadavre in padurea verde :-s:-s:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu dar cred ca da, asta e lumea e durahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred happy la televizor nu a spus absolut nimic deci NU happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit ca cica is pe muresului si nu mai stiu ce sa cred. dar in orice caz ar trebui luate masuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu c sa cred, la stiri n-am vazut nimic e adevarat ca nu ma prea uitbig grin dar in schimb tot aud cand am fost la sat cineva a zis ca au fost gasitzi 2copii la intrare in becicherec(jud timish pentru cei care nu stiu unde e)i-au dus la moara si le-au luat organele sunt imbracatzi in calugari.si la gen 19am auzit ca au disparut 7copii la padurea verde iar s-au gasit cadavre d copii mortzi.traficantzii stau in zona dacia.deci nu stiu. apropo numele meu e laurahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno eu zic ca cine stie ce se intamplahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As crede, azi 2 copii din clasa a 8 de la mine din scoala ce stau in zona dacia nu au mai venit la scoala de vreo 2 zile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 7 cazuri in gen 19 4 cadavre padurea verde timisoara stau in zona dacia pe unde stau ei jimbolia va face naveta la noi ca nu mai vin copii la school ca au disparut eu i-am vazut in parcul din zona bucovina un prieten a fost urmarit pe la 7 seara pe 11 decembrie de ei dar sa ascuns intr-o scara foarte periculos desi au cam 45 de ani imbracati in negru 4 oameni ca pe nul la prins politia 3 si un doctor=4 au o cruce in mana barba si va roaga sa il ajutati cu ceva sa va bage in duba neagra cu geamuri fumuri am vazut eu gluga si ascund fata danger aveti grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io stau in Deva cartieru Dacia si am primit si pe mesenger un mesaj ca umbla traficanti de organe.In plus mi-a spus un prieten ca si el a vazut la stiri si au o dacie rosie si sunt deghizati in calugari.(Sfatul meu e sa nu mai umblati seara singuri) asta zic eu, faceti ce vreti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista mah mint ar fi dat pe toate posturile de stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea meah nuh. dar eu astept cu placere raul.mafiotu2002 daca vor sa ma caute sa vada ei ce inseamna camatar! haide mai smecherilor un buzzZ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca oamenii se paranoizeaza din cacaturi, daca vad pe geam un tip de 1, 90 imbracat in verde nu insemna ca au venit extraterestri sa ne bage degetul in fund asa ca lasa-ti chestiile de genu oameni buni si vedeti-va de viata chill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista am aflat, caci am aflat ca au fugit dupa o fata pe nume corina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit de ei, dar nu stiu ce sa mai credsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista eu i-am vazut la mine in timisoara si nu sunt sigura care ia vazut am colegi care pot sa confirme ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am vazut eu... aveau o dubitza cu nr de inmatriculare TM 90 RZV!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iam vazut sau luat de prietena mea pe strada, m-a sunat si am venit jos unuia i-am dat cu aspiratoru in cap la cel de-al doilea i-am infipt pixu in ochi si pe ceilalti 2 i-am batut cu slapu maine la ora 9 is in direct la protv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista sau luat de prietena mea, ea m-a sunat pe un calugar l-am apostat cu aspiratoru si pe ceilalti 3 i-am batut cu un slap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba acasti calugari exista si actioneaza intre ora 12 si 4 noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot aud si eu de ei si mi frica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

May nu stiu ce sa va zic eu cred si a aratat si la otv despre asta iar acum am auzit ca sunt in timisoara prin zona liceului auto...crying aveti grija de voi:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu i-am vazut pe strada am iesit la ei i-am apostat cu shlapul si apoi mi-au dat cu parul in antebrat de ma JULIT. A durat 3600 de secunde sa ma vindec! Dupaia am dat cu perversu de pe tg. ocna de i-am spart ochiu.
Dupaia mi-au dat la ureche demi tiuie. Auziti cum tiuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat aseara eu fost in zona la prietena mea chiar la ea la usa cu pretextul ca vor donatii si in spatele blocului era o masina c ii astepta si inainte sa intre in scara blocului au bagat o lada frigorifica in portbagaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun si eu ce am auzit si am vazut pe net in sat chinez 2 copi, jimbolia 6, uivar 11, si mi-e frica sa nu vina si la mine in sat ca sunt la 6 km distanta de uivar