| FlyingSparkle a întrebat:

Chiar nu pot intelege cum fetele,, populare" obtin mereu baietii pe care ii vor. de exemplu o fata de la noi din clasa, mentionez ca avem 13 ani :-\, imi zicea ca e prea timida ca nu stiu ce ca nu poate vorbi cu el ca ii e rusine si a doua zi aflu ca e impreuna cu el. chiar nu stiu cum s-a intamplat asta. si acum se saruta mereu si isi fac poze penibile laughing nu pot intelege, si mie imi place de un baiat din clasa de 3 ani si el stie, dar nu facem nicio miscare, desi cred ca el ma simpatizeaza un pic, iar fata aia l-a placut 2 saptamani si gata, e deja cu el.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai asa e ele fiind populare se cred destepte si asa atrag alti destepti dar daca generalizezi bine proastele atrag prostii si omul normal la cap isi vede de viata lui nu se pune sa faca sex la 12 sau la 17 ani ci stie ca are timp pentru toate. Aici intra in actiune si minciuna pe care o zice oricine.

| Ramona23 a răspuns:

Pai te'o fi mintita.big grin si sa reamintesc proverbul : "Pisica blanda zgarie rau".si cine stie dupa ce ti'a spus tie asta, a plecat la baiatu ala si i-a cerut nr de tel si numai asa auputut fi impreuna. l'o fi sunata fata aia noaptea sau cine stie cand si vb'ea ca el. numai asa putea sa fiebatting eyelashes. :*

| FireNinja a răspuns:

Misogin are dreptate!

| iTami a răspuns:

Nici eu nu prea inteleg.da' la mine-n clasa e tot asa o tipa "populara".si baiatul de care-mi place (si ceilalti baieti) au inceput sa iasa cu ea si au propus sa-i dea 10 la purtare chiar daca a mai spart si ghiveciul si oglinda.si au mai si sustinut-o intr-un conflict cu o prietena de-a mea.a mai si luat 4 la romana si a=toti au sarit ca i-a pus degeaba si ca n-a scultat-o si se face ca i-a anulat nota.dar dupa-aia, ghiciti ce aflu! ca vine in fiecare zi cu 50 lei furati de la maica-sa si le cumpara baietilor cola si mancare, si kubeti.sui poate asa face si tipa aia. poate nu cu mancare,da de ce nu?
sfat: sa nu faci asa. tipul daca e cum am zis eu, ii place de banii ei, nu de ea