| Raul01 a întrebat:

De ce sunt asa mic? Sunt baiat, am 14 ani si doar 1.65. Restul baietilor de la mine din clasa au peste 1.75 iar altii ajung aproape de 1.90. Toti rad de mine ca sunt asa mic si pe langa mai zic ca am si picior de fata deoarece port un numar relativ mic, adica marimea 38, in timp ce toti colegii mei poarta 44 si 45. Cum sa fac ca sa mai cresc si eu?

4 răspunsuri:
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Uite toti au un mod de crestere diferit unii mai incet altii mai repede daca tu la 14 ani ai 1.65 esti la o inaltime relativ buna si despre marimea piciorului nu conteaza nu te necaji sau supara din vorbele altora acum in ziua de azi uni sunt rai de fapt majoritatea.Tu fii sigur pe tine si nu baga in seama tot ce ti se spunewinking

| deewskk a răspuns:

Daca parintii tai sunt scunzi n-ai ce face, dar ai putea sa stai perf drept cu capu sus si cu omoplatii jos. si la mine e o fata de 1, 30 cam asa si are 11 ani. da so mai inaltat ca o stat "zii si noapte dreapta".
sper ca te-am ajutat!

| Dennysa_9522 a răspuns:

Hey! pai du-te la basket si o sa te inalti dpa o luna de bascket sper ca te-am ajutat succes! mai ales ca nici eu nu-s prea inalta am 17 ani si am 1, 80

| Anonimus2435 a răspuns:

Du-te ma dracul de aici. ca la unele intrebari pui ca ai 13 ani si ca ai 1.82 aici ca ai 14 ani si ca ai doar 1.65 altundeva ca ai 19 ani. deci cine draq esti?